Special to the Leader & Times
SHORT STACK SPRINTS
3-year-old girls
1st place – Bebe Wright
2nd place – Beckett Hill
3rd place – Jazlynn Ramos
3-year-old boys
1st place – Theron Bryant
2nd place – Andrew Pizano
3rd place – Oliver Musgraves
4-year-old girls
1st place – Asha Allen
2nd place – Esperanza Alba
3rd place – Kloe Duer
4-year-old boys
1st place – Cassius Collins
2nd place – Lane Gilmore
3rd place – Noah Martinez
5-year-old girls
1st place – Sofia Torres
2nd place – Alina Alfaro
3rd place – Miah Calleja
5-year-old boys
1st place – Bladen Smith
2nd place – Alberto Trejo
3rd place – Abraham Roa
YOUTH RACES
6-year-old girls
1st place – Camilla Tarango
2nd place – Kaitlynn Dreitz
3rd place – Morgan Mason
6-year-old boys
1st place – Julius Powdrill
2nd place – Kage McLane
3rd place – Konner Duer
7-year-old girls
1st place – Joyful Pugh
2nd place – Ziah Clifton
3rd place – Alena Acevedo
7-year-old boys
1st place – Santrago Pavia
2nd place – Eliyahu Georgievsky
3rd place – Carl Dean
8-year-old girls
1st place – Brynley Olmstead
2nd place – Zoe Brown
3rd place – Jaqueline Martinez
8-year-old boys
1st place – Eric Baeza
2nd place – Anthony Morales
3rd place – Uriel Tarango
9-year-old girls
1st place – Miah Janko
2nd place – Savannah Olvera
3rd place – Alizay Trejo
9-year-old boys
1st place – Jose Aaron Bolivar Jimenez
2nd place – Cameron Ponder
3rd place – Alex Rodriguez
10-year-old girls
1st place – Yazlene Martinez
2nd place – Chloe Amador
3rd place – Daisy Perez
10-year-old boys
1st place – Everett Betts
2nd place – Landon Sallaska
3rd place – Angel Marrofo
11-year-old girls
1st place – Shamari Lewis
2nd place – Jenavee Lanae Zuniga
3rd place – Berenice Torres Garcia
11-year-old boys
1st place – Quinn Brown
2nd place – Landen McNaab
3rd place – Spencer Blaser
12-year-old girls
1st place – Aaliyah Morales
2nd place – Kaiden Bryant
3rd place – Brooke Coyle
12-year-old boys
1st place – Diego Pavia
2nd place – Alan Baeza
3rd place – Jonathan Young
13 to 15-year-old girls
1st place – Jazmin King
2nd place – Kylee Hammel
3rd place – Keyona Hall
13 to 15-year-old boys
1st place – Aidan Schwindt
2nd place – Alexander Schwindt
3rd place – Daniel Pavia
MASCOT RACE
1st place – Liberal Chamber of Commerce
2nd place – Liberal Fire Department
3rd place – Domino's Pizza